"Het is vooral fijn dat de verpleging
zoveel mogelijk met je meedenkt"

Contact

Wittenbergzorg

Bernhardstraat 4
4175 EE Haaften
Telefoon: 0418 - 59 49 00
Telefax: 0418 - 59 19 13

Routebeschrijving                                                

Algemeen e-mailadres info@wittenbergzorg.nl
Sollicitaties sturen naar vacature@wittenbergzorg.nl
Zorg Advies Punt ZAP@wittenbergzorg.nl
0418 - 59 49 77
Directeur-bestuurder
Dhr. C. van de Craats
cvdcraats@wittenbergzorg.nl
Manager Intramurale Zorg
vacature
 
Manager Zorg Aan Huis en Welzijn
Mw. M. Heikoop
mheikoop@wittenbergzorg.nl
Secretariaat
Mw. A. Breugem
abreugem@wittenbergzorg.nl
0418 - 59 49 22
Administratie
Mw. M. Bambacht-Klop
mbambacht@wittenbergzorg.nl
0418 - 59 49 33
0418 - 59 46 48
Personeelsadviseur
Mw. M. Boer
mboer@wittenbergzorg.nl
0418 - 59 46 48
Coördinator Financiële Zaken
Mw. M. Kortleven
mkortleven@wittenbergzorg.nl
0418 - 59 49 33
Coördinator Facilitaire Zaken
Mw. C. Boogert
cboogert@wittenbergzorg.nl
0418 - 59 49 20
Cliëntenadministratie
Mw. R. Dankers
rdankers@wittenbergzorg.nl 
0418 - 59 46 09
Dagbesteding/welzijn teamwelzijn@wittenbergzorg.nl
Technische dienst 0418 - 59 49 50
Keuken 0418 - 59 49 44

Doorkiesnummers afdelingen

Wilt u een verzorgende spreken? Hieronder vindt u de directe telefoonnummers van de verschillende afdelingen.

Rijnhof: 0418 - 59 49 05
Giessenhof: 0418 - 59 49 05
Waalhof: 0418 - 59 49 45
Betuwehof: 0418 - 59 49 45
Kriekenhof: 0418 - 59 46 05
Zorg aan Huis: 0418 - 59 49 09

Wilt u de verzorgenden a.u.b. niet bellen vóór 10.30 uur?

 

Kennismaken?

Wilt u meer weten over wonen in zorgcentrum De Wittenberg? Neem dan contact op met ons Zorg Advies Punt: ZAP@wittenbergzorg.nl of bel naar 0418-594977 (niet voor sollicitaties!).

 

contactpagina routebeschrijving

Een sfeerimpressie van de zorg die Wittenbergzorg levert. Zowel op onze locatie in Haaften als bij u thuis. Wilt u de sfeer in het echt proeven? Maak een afspraak!

adres
Zorgcentrum De Wittenberg
Bernhardstraat 4
4175 EE Haaften
telefoon
(0418) 59 49 00
e-mail

Ja, stuur mij meer informatie!