"Het is vooral fijn dat de verpleging
zoveel mogelijk met je meedenkt."

Contact

Wittenbergzorg

Bernhardstraat 4
4175 EE Haaften
Telefoon: (0418) 59 49 00
Telefax: (0418) 59 19 13

Routebeschrijving                                                            

Algemeen e-mailadres:

info@wittenbergzorg.nl

Sollicitaties sturen naar:

vacature@wittenbergzorg.nl

Zorg Advies Punt:
Mw. E. Klop

ZAP@wittenbergzorg.nl

Directeur-bestuurder:
Dhr. C. van de Craats

cvdcraats@wittenbergzorg.nl

Teammanager Intramurale Zorg:
Mw. W. van Genderen

wvgenderen@wittenbergzorg.nl

Teammanager Zorg Aan Huis en Welzijn:
Mw. M. Heikoop

mheikoop@wittenbergzorg.nl

Secretariaat:
Mw. A. Breugem

abreugem@wittenbergzorg.nl

Administratie:
Mw. M. Bambacht-Klop

mbambacht@wittenbergzorg.nl

Personeelsadviseur

Mw. M. Boer

mboer@wittenbergzorg.nl

Coördinator Financiële Zaken

Mw. M. Kortleven

mkortleven@wittenbergzorg.nl

Coördinator Facilitaire Zaken

Mw. C. Boogert

cboogert@wittenbergzorg.nl

Cliëntenadministratie

Mw. J. Vos

jvos@wittenbergzorg.nl

Kwaliteitsfunctionaris

Mw. A. den Besten

adbesten@wittenbergzorg.nl
   


 

Doorkiesnummers afdelingen

Indien u een verzorgende wilt spreken, bieden wij u hierbij de directe doorkiesnummers aan van de verschillende afdelingen:
Rijnhof: 0418-594905
Giessenhof: 0418-594905
Waalhof: 0418-594945

Betuwehof: 0418-594945
Kriekenhof: 0418-594605
Zorg aan Huis: 0418-594909

Gelieve de verzorgenden niet te bellen vóór 10.30 uur.

Overige directe doorkiesnummers:
Cliëntenadministratie: 0418-594609
Facilitaire Zaken: 0418-594920
Financiële Zaken: 0418-594933
Keuken: 0418-594944
Salaris- en personeelsadministratie: 0418-594933/594648
Secretariaat: 0418-594922
Technische Dienst: 0418-594950

Zorg Advies Punt: 0418-594977

 

Kennismaken?

Wilt u meer weten over wonen in zorgcentrum De Wittenberg? Neem dan contact op met ons ZorgAdviesPunt: ZAP@wittenbergzorg.nl of belt u gerust met Elly Klop: 0418-594977.

 

contactpagina routebeschrijving

Een sfeerimpressie van de zorg die Wittenbergzorg levert. Zowel op onze locatie in Haaften als bij u thuis. Wilt u de sfeer in het echt proeven? Maak een afspraak!

adres
Zorgcentrum De Wittenberg
Bernhardstraat 4
4175 EE Haaften
telefoon
(0418) 59 49 00
e-mail

ik wil meer informatie over